Titanfall 2 Çıkış Videosu

Önümüzdeki günlerde çık yapacak yeni FPS oyunu Titanfall 2 için özel bir çıkış videosu yayınlandı. Electronic Arts tarafından yayınlanacak Titanfall 2 için bir süredir çeşitli oynanış videoları yayınlanıyordu. Ayrıca oyunun grafik kalitesini sergilemek iç

Önümüzdeki günlerde çık yapacak yeni FPS oyunu Titanfall 2 için özel bir çıkış videosu yayınlandı.

Electronic Arts tarafından yayınlanacak Titanfall 2 için bir süredir çeşitli oynanış videoları yayınlanıyordu. Ayrıca oyunun grafik kalitesini sergilemek için 4K çözünürlükteki oynanış videoları da paylaşılmıştı. Paylaşılan bu yeni Titanfall 2 videosu ise önceki videolardan bir hayli farklı. Live action türünde olan bu video oynanış görüntüleri içermek yerine bir film fragmanına benzer sahneler sunuyor.

Titanfall 2'de savaş robotuyla düşmanla çarpışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Pilot adı verilen bu kahraman ile savaş robotu arasında özel bir ilişki bulunuyor. İşte bu video da bu özel ilişkiye odaklanıyor ve pilor ile robotunun savaş alanında nasıl bir bütün olarak hareket ettiğini gösteriyor. 

Titanfall 2 live action çıkış videosu bize Titanfall 2 filminin oldukça güzel bir sonuç doğuracağı hakkında da fikir vermekte. Electronic Arts'ın böyle bir niyeti olup olmadığını bilemiyoruz; fakat Titanfall 2'de derin bir senaryo modu yer alıyor. Bu da oyundan film tadında bir deneyim elde etmemizi sağlayabilir.

Titanfall 2, 28 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor.

YORUMLAR