Titanfall 2 Göz Kamaştırıyor

Yeni Titanfall 2 videosu bize senaryo modunu ve göz alıcı grafikleri tanıtıyor

Kısa bir süre sonra çıkış yapacak FPS oyunu Titanfall 2 için bolca oynanış görüntüsü içeren görkemli bir video yayınlandı.

Hatırlanacağı üzere ilk Titanfall oyunu çok oyunculu oyun moduna ağırlık veren bir oyundu ve kaliteli bir tek kişilik senaryo modunu aramamıza sebep olmuştu. Titanfall 2 ise bu açığı kapatacak gibi görünüyor.

Daha önceden yayınlanan Titanfall 2 videolarında oyunun derin bir senaryo moduna sahip olacağı müjdesi verilmişti. Yayınlanan bu video ise bize oyunun tek kişilik senaryo modunda sunulacak çeşitliliğe odaklanıyor. Oyunda kimi zaman bir Pilot olarak düşmanlarımızla savaşacak ve çevikliğimizi konuşturacağız, kimi zaman da dev savaş robotumuza atlayarak etrafı mermi gölüne çevireceğiz. Oyuncular bu sayede farklı savaş dinamiklerini tecrübe edebilecekler.

Yayınlanan bu Titanfall 2 videosunda dikkat çeken bir diğer öğe de oyun grafiklerindeki kalite. Titanfall 2 sadece koridorlara kapalı olacağımız bir FPS oyunu olmayacak, bunun yerine daha büyük haritalara çıkacak, kanyonlar gibi açık arazilerde ya da şehirlerin içinde savaşabileceğiz.

Titanfall 2, 28 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor:

YORUMLAR