Titanfall 2'den 60 FPS/4K Kalitede Göz Alıcı Oynanış Videosu

Yayınlanan yeni Titanfall 2 oynanış videosu 4K çözünürlükte ve 60 FPS kare hızıyla yakalanmış oynanış görüntüleri sunuyor

Bu sene bitmeden çıkış yapacak oyunlardan bir tanesi olan Titanfall 2 görkemli bir video ile karşımızda. 

Kendine has oyun mekanikleriyle dikkat çeken bir FPS oyunu olan Titanfall 2'de oyuncular hem savaş robotlarıyla savaşabilecekler, hem de bu robotlardan inerek sıcak çatışmalara girebilecekler. Yayınlanan bu Titanfall 2 oynanış videosu da bize bu mekanikleri yakından gösteriyor.

Titanfall 2 için yayınlanan bu multiplayer oynanış videosunda oyundaki hızlı ve yoğun aksiyona tanık olabiliyoruz. Bunun yanında Titanfall 2 teknolojik olarak da üstüne yeteneklere sahip olan bir FPS oyunu. 4K çözünürlükte oynayabileceğimiz oyunda grafikler oldukça hoş görünüyor. Bu videoda da oyunun 4K çözünürlükte 60 FPS kare hızıyla çalışan halini görebiliyoruz.

Titanfall 2'yi 4K çözünürlükte oynayabilmek için güçlü bir sisteme sahip olmamız gerekecek. Yayınlanan bu video da Nvidia'nın yeni nesil Titan X ekran kartı kullanılarak çekilmiş. Titanfall 2 sistem gereksinimleri daha önceden açıklanmıştı, bu gereksinimlere bu yazımızdan göz atabilirsiniz:

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

Titanfall 2 bilgisayarların yanında PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi ise 28 Ekim 2016. Titanfall 2'ye ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR