Total War: Attila'nın Resmi Duyuru Videosu

Creative Assembly tarafından duyurulan ve Sega tarafından dağıtılacak Total War: Attila oyununun resmi duyuru videosudur. Önümüzdeki sene içerisinde beklenen oyun şu anda halen yapım aşamasında. Total War serisi birçok strateji sever oyuncu tarafından büy

Creative Assembly tarafından duyurulan ve Sega tarafından dağıtılacak Total War: Attila oyununun resmi duyuru videosudur.

Önümüzdeki sene içerisinde beklenen oyun şu anda halen yapım aşamasında. Total War serisi birçok strateji sever oyuncu tarafından büyük ilgi görmüş, en son çıkan oyunu Total War: Rome 2 strateji dünyasında hala rekorlar kırmakta ve oyuncu toplamaya devam etmektedir.

Total War: Attila, Rome 2'ye eklenti paketi olarak gelecek ancak ana oyuna ihtiyaç duymadan bağımsız bir eklenti (standalone) olacak. Oyunda Hunların lideri Attila Han'ı ve büyük Hun ordusunu yöneteceğiz. Bu eklentide Rome 2'nin sonuna yaklaşarak Roma'nın yıkılış dönemini göreceğiz.

Yeni eklentide savaş mekanikleri, genel oynanış özellikleri yenilendiği kadar birçok strateji oyuncusunun talep ettiği yetenek ağacı ve aile ağacı sistemi de oyuna eklenenler arasında olacak.

YORUMLAR