TowerMadness 2 Tanıtım Videosu

İlk oyun olan TowerMadness'ın yakaladığı başarının ardından ikinci oyun olan TowerMadness 2'yi iOS ve Android platformları üzerinde kullanıcılarla buluşturan popüler mobil oyun geliştiricisi Limbic Software, oyunseverleri soluk kesen bir kule savunma oyun

İlk oyun olan TowerMadness'ın yakaladığı başarının ardından ikinci oyun olan TowerMadness 2'yi iOS ve Android platformları üzerinde kullanıcılarla buluşturan popüler mobil oyun geliştiricisi Limbic Software, oyunseverleri soluk kesen bir kule savunma oyununa davet ediyor.

Klasik kule savunma oyunlarını çok daha eğlenceli ve sürükleyici bir hale getiren TowerMadness 2'de amacınız koyunların yünlerini çalabilmek için akın akın saldırılar yapan uzaylıları, sevimli tavukların elleridne yer alan ateş gücüyle geri püskürtmek.

Birçok farklı savunma binasına ve her savunma binası için geliştirme seçeneklerine sahip olduğunuz oyunda stratejinizi en iyi şekilde belirlemeli ve koyunları bu uzaylı akınlarından korumalısınız.

Kule savunma oyunlarını seviyorsanız ve üç boyutlu bir kule savunma oyunu deneyimini yaşamak istiyorsanız TowerMadness 2'yi mutlaka denemenizi öneririm.

Geliştirici ekip tarafından oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Tower Madness 2'yi Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR