TripTrap Tanıtım Videosu

Yerli mobil oyun geliştiricisi Duello Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir bulmaca oyunu olan TripTrap, oyunseverlere farklı bir bulmaca oyunu deneyimi sunuyor. iOS platformu üzerinde yakaladı

Yerli mobil oyun geliştiricisi Duello Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir bulmaca oyunu olan TripTrap, oyunseverlere farklı bir bulmaca oyunu deneyimi sunuyor.

iOS platformu üzerinde yakaladığı başarının ardından, geçtiğimiz günlerde Android platformu üzerinde de mobil oyuncularla buluşan oyun hem zekanızı hem de reflekslerinizi sonuna kadar zorluyor.

Oyunda amacınız karnı oldukça aç olan farenizi yöneterek, oyun ekranı üzerinde yer alan tüm peynirleri yemek ve bölümleri başarıyla tamamlamak.

Görevleri tamamlamak düşündüğünüz kadar kolay olmayacak çünkü karşınıza çıkacak olan engeller ve düşmanlar, sizleri oldukça zorlayacak.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan oynanış videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantınlar yardımıyla TripTrap'i iOS ve Android cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR