Tropico 6 ile El Presidente Reis Geri Dönüyor!

Oyun dünyasının en ilginç kahramanlarından olan, Tropico serisinin yıldızı El Presidente önümüzdeki sene yine bizleri selamlayacak. Tropico 6 resmi olarak duyuruldu ve oyunun ilk sinematik videosu yayınlandı. İzleyeceğiniz videoda Tropico Cumhuriyeti'nin

Oyun dünyasının en ilginç kahramanlarından olan, Tropico serisinin yıldızı El Presidente önümüzdeki sene yine bizleri selamlayacak. Tropico 6 resmi olarak duyuruldu ve oyunun ilk sinematik videosu yayınlandı.

İzleyeceğiniz videoda Tropico Cumhuriyeti'nin tek adamı, gönüllerin hırsızı, karizmatik reisimiz El Presidente'yi bir seçim mitinginde konuşma yaparken görüyoruz. Reisimiz, Tropico Cumhuriyeti'nin geleceği için neler yapacağını ve projelerini bize anlatırken kalabalık coşuyor ve çığlıklarına hakim olamıyor.

Tropico 6'da tek bir ada yerine, birden fazla adada iktidarımızı göstereceğiz. Bu adaları köprülerle birbirine bağlayacak, yol yapacak, medeniyete kavuşturacağız. Bu başarılarımızı kıskananlara karşı nasıl bir yönetim şekli oluşturacağımızı da biz belirleyeceğiz. Dilersek barışçıl yolları tercih edebilecek, dilersek korkulan bir diktatör olabileceğiz.

Tropico 6'daki bir diğer yenilik ise emrimizdeki ajanları diğer ülkelere gizli görevlere yollayabilecek olmamız. Bu görevler ile Özgürlük Anıtı ve Eyfel Kulesi gibi dünya harikalarını ve anıtları "ödünç alabileceğiz".

Tropico 6'da başkanlık sarayınızı dayayıp döşeyebilecek, seçim konuşmaları yaparak halkınıza muhtemelen tutamayacağınız sözlerden bol miktarda verebileceksiniz. Oyunun 2018'de çıkış yapacağı bilgisi paylaşılıyor; fakat net bir çıkış tarihi verilmiyor.

YORUMLAR