Tropico 6'da Yöneteceğimiz Cennete Yakından Bakalım

Önümüzdeki sene El Presidente reis geri dönecek ve hem halkını, hem de bilgisayar başındaki bizleri coşturacak. 2018'de çıkış yapacak Tropcio 6 için Gamescom 2017 etkinliğinde yeni bir video yayınlandı. Yeni bir oyun motoru ile geliştirilen Tropico 6'da t

Önümüzdeki sene El Presidente reis geri dönecek ve hem halkını, hem de bilgisayar başındaki bizleri coşturacak. 2018'de çıkış yapacak Tropcio 6 için Gamescom 2017 etkinliğinde yeni bir video yayınlandı.

Yeni bir oyun motoru ile geliştirilen Tropico 6'da tek bir ada yerine birden fazla adayı iktidarımız ile şereflendireceğiz. Hatırlanacağı üzere serinin önceki oyunları ağır mizah içeriyordu. Yeni oyunda ise mizah seviyesi artırılacak gibi görünüyor.

Tropico 6'da El Presidente'nin yerine geçip adalarımıza yol yapacak, köprü yapacak, vatan haini isyancı halkı sopayla dürtecek, yeni ulaşım araçları ile taşımacılık sektöründe kar peşinde koşacağız ve balkona çıkıp bütün içtenliğimiz ile seçim sonrası balkon konuşması yapacağız. Seride ilk olarak adalarımıza Eyfel Kulesi ve Özgürlük Anıtı gibi Dünya Harikaları'nı yerleştirebileceğiz. Tabi bu iş için öncelikle halkımızı sınır dışındaki özel görevlere göndererek bu Dünya Harikaları'nı bir süreliğine "ödünç almamız" gerekecek.

Tropico 6 oldukça güzel grafiklere sahip olacak gibi görünüyor. Eğer serinin önceki oyunlarını oynadıysanız zaten Tropico oyunlarının ne kadar eğlenceli olduğunu biliyorsunuzdur. Eğer Tropico oyunlarını oynamadıysanız da Tropico 6 güzel bir başlangıç olabilir.

YORUMLAR