Türk Yapımı FPS Oyunu The Last One'ın Oynanış Videosu

Bir süredir Phoenix Game and Publisher Studio tarafından geliştirilmekte olan The Last One adlı Türk yapımı FPS büyük başarı yakalayacak gibi görüüyor. Left 4 Dead benzeri bir zombi kıyameti hikayesini konu alan bir FPS oyunu olan The Last One, zombi isti

Bir süredir Phoenix Game and Publisher Studio tarafından geliştirilmekte olan The Last One adlı Türk yapımı FPS büyük başarı yakalayacak gibi görüüyor.

Left 4 Dead benzeri bir zombi kıyameti hikayesini konu alan bir FPS oyunu olan The Last One, zombi istilasını ülkemiz topraklarına ve İstanbul'a taşıyor ve bizi bu kıyametin ortasına atarak heyecanlı anlar yaşamamıza imkan tanıyor. Oyunda temel olarak tek başına kalan ve kendisi gibi hayatta kalan insanlarla iletişim kurmaya çalışan bir kahramanı yöneterek dört bir yandan bize saldıran zombilerle savaşıyoruz.

The Last One şu an beta sürecinde. Oyunun 2-3 ay içinde final sürümünün yayınlanması planlanıyor. The Last One içerisinde farklı online oyun modları içerecek. Oyunun Beta versiyonundan kaydettiğimiz bu oynanış videosu bize oyunun Dalga Modu'nu tanıtıyor. Bu modda dalgalar halinde bize saldıran zombilere karşı bize verilen silahları kullanarak hayatta kalmaya çalışmaktayız. Oyunda hikaye modunun yanısıra çok oyunculu oyun modu da yer alacak.

The Last One'ın önümüzdeki günlerde Steam Greenlight üzerinde oyuncuların baeğenisine sunulması bekleniyor. Oyun hakkındaki gelişmeleri Phonenix Game and Publisher Studio'nun sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

www.phoenixgamestudio.net

https://www.facebook.com/phoenixgamestudiocom/

YORUMLAR