Tusunami Çekiliş Programı Tanıtım ve Kullanım Videosu

Tusunami Çekiliş Programı, arkadaşlarınız arasında, oyunlarda, hediye dağıtırken vb. durumlarda düzenleyeceğiniz çekilişleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir çekiliş yazılımıdır. Rastgele ve eleme yöntemleri ile çekiliş yapma

Tusunami Çekiliş Programı, arkadaşlarınız arasında, oyunlarda, hediye dağıtırken vb. durumlarda düzenleyeceğiniz çekilişleri kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir çekiliş yazılımıdır.

Rastgele ve eleme yöntemleri ile çekiliş yapmanıza olanak sağlayan program ile gerçekleştireceğiniz çekilişlere dilediğiniz kadar kişi ekleyebilirsiniz. Haksızlık olmadan çekilişleri kolayca yapabileceğiniz program ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Yılbaşlarında yapacağınız hediye çekilişleri, sınıf arkadaşlarınız arasında düzenleyeceğiniz çekilişler, hediye vermek için düzenleyeceğiniz çekilişler ve aklınıza gelebilecek olan diğer tüm çekilişler için kullanabileceğiniz programı ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Program ile nasıl çekiliş yapacağınızı video içerisinde detaylı olarak görebilirsiniz.

YORUMLAR