Ücretsiz Korku Oyunu Forest 2

Forest 2, Slender Man  benzeri bir yapıya sahip olan ve bilgisayarlarınıza veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunu. Forest 2'de arkadaşlarıyla gittiği kampta

Forest 2, Slender Man  benzeri bir yapıya sahip olan ve bilgisayarlarınıza veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunu.

Forest 2'de arkadaşlarıyla gittiği kampta arkadaşlarının ortadan kaybolduğuna tanık olan bir kahramanı yönetiyoruz ve arkadaşlarımızı bulmak için ormanın içerisinde dalıyoruz. Fakat karşılaştığımıız doğa üstü olaylar bu ormandan kaçmamız gerektiğini bize anlatıyor. Bu işi yapabilmek için ise farklı eşyaları ve ipuçlarının yerini bularak hepsini birleştirmemiz gerekiyor.

Bağımsız bir yapım olan Forest 2 herhangi bir kısıtlama veya uygulama içi satın alım işlemi de içermiyor. Oyunun bilgisayar versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Oyunun Android versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR