Ultimate Block Puzzle Tanıtım Videosu

Ultimate Block Puzzle, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz en farklı ve eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Çin bulmacası Tangram'dan esinlenilerek geliştirilen oyundaki amacınız farklı renk ve şekillerdeki blokları bir araya getirerek

Ultimate Block Puzzle, Android platformu üzerinde oynayabileceğiniz en farklı ve eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Çin bulmacası Tangram'dan esinlenilerek geliştirilen oyundaki amacınız farklı renk ve şekillerdeki blokları bir araya getirerek düzgün ve daha büyük şekil oluşturmalısınız.

4000 farklı ücretsiz bölümü bulunan oyunda, bu bölümlerin bitmesi halinde dilerseniz ekstra 2000 farklı bölümü satın alarak oyuna devam edebiliyorsunuz. Enterasan ve ilgi çeken bir bulmaca oyunu arayışındaysanız Ultimate Block Puzzle, tam size göre olabilir. Tetris oyununu da hatırlatan uygulama içerisindeki blok parçalarının şekilleri tetris oynayan oyunculara tanıdık gelecektir. Oyunda blokların yönünü değiştiremezsiniz. Bu nedenle her bir bölüm için tek bir çözüm bulunuyor. Zorlandığını bölümler için ise ipucu alarak çözümü bulabilirsiniz.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Ultimate Block Puzzle oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR