Umoove, Yüz ve Göz Etkileşimlerini Mobil Cihazlar Üzerine Taşıyor

İsrailli geliştirici ekip Umoove tarafından geliştirilen yeni teknoloji, mobil cihaz kullanıcıların yüz ve göz hareketlerini takip ederek oyunları kontrol etmelerini sağlıyor. Şu an için sadece bir yazılım olarak geliştirilen teknoloji, ilk olarak iOS ve

İsrailli geliştirici ekip Umoove tarafından geliştirilen yeni teknoloji, mobil cihaz kullanıcıların yüz ve göz hareketlerini takip ederek oyunları kontrol etmelerini sağlıyor.

Şu an için sadece bir yazılım olarak geliştirilen teknoloji, ilk olarak iOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar üzerinde denenmeye başladı.

Sadece yüz ve göz hareketlerinizle mobil uygulamaları ve oyunları kontrol etmenizi sağlayacak olan teknoloji, akıllı telefonların ön kamerasını kullanarak hareketlerinizi takip ediyor.

Umoove tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Umoove iOS uygulaması sayesinde bu yenilikçi teknolojiyi hemen deneyebilirsiniz. Şu an için sadece iOS uygulaması yayınlanan Umoove Experience'ın Android uygulamasının da yakında yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR