Unreal Engine 4 Firefox'ta

Tarayıcılarınız üzerinde oynayabileceğiniz web tabanlı oyunlar eminim birçoğunuz için çok yabancı değildir. Hatta birçoğunuz eminim ki konsol üzerinde oynadığınız kalitede oyunların birçoğunu tarayıcınız üzerinde de oynayabileceğinizin farkındasınızdır. B

Tarayıcılarınız üzerinde oynayabileceğiniz web tabanlı oyunlar eminim birçoğunuz için çok yabancı değildir. Hatta birçoğunuz eminim ki konsol üzerinde oynadığınız kalitede oyunların birçoğunu tarayıcınız üzerinde de oynayabileceğinizin farkındasınızdır.

Bunu tamamen değiştirmek için Epic Games ile ortak çalışmalara başlayan Mozilla, popüler web tarayıcısı Firefox üzerinde oynatabileceği Unreal Engine 4 motorunu kullanan oyunlar için çalışmalara başladığını duyurmuştu.

Yayınlanan yeni video ile Firefox üzerinde Unreal Engine 4 motorunun nasıl akıcı ve etkili bir şekilde çalıştığını kullanıcılarına gösteren Mozilla, görünen o ki yakın zaman içerisinde Unreal Engine 4 motorunu tarayıcısı üzerine entegre ederek kullanıcılarla buluşturacak.

Rakiplerinden bir adım öne geçmek için farklılık yaratmaya çalışan Mozilla, bakalım bu atılımla birlikte şu an bulunduğu konumdan çok daha iyi bir yere gelmeyi başarabilecek mi?

Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Firefox'un en son sürümünü bilgisayarınız üzerine indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR