Until Dawn: Rush Of Blood'dan Kan Dondurucu Çıkış Videosu

Sony, geçtiğimiz günlerde yeni sanal gerçeklik sistemi PlayStation VR'ı satışa sundu. PlayStation 4 ile birlikte çalışan PlayStation VR'ın çıkışına özel olarak yayınlanan oyunlardan bir tanesi de Until Dawn: Rush Of Blood adlı korku oyunu. Hatırlanacağı ü

Sony, geçtiğimiz günlerde yeni sanal gerçeklik sistemi PlayStation VR'ı satışa sundu.

PlayStation 4 ile birlikte çalışan PlayStation VR'ın çıkışına özel olarak yayınlanan oyunlardan bir tanesi de Until Dawn: Rush Of Blood adlı korku oyunu. Hatırlanacağı üzere Until Dawn serisinin ilk oyunu başarılı hikayesi, güzel grafikleri ve kendine has oyun mekanikleri sayesinde oyun severlerin beğenisini kazanmış ve yüksek inceleme notları elde etmişti. Serinin yeni oyunu hem yeni teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor hem de bize benzersiz bir oyun tecrübesi yaşatıyor. İnceleme puanları oldukça iyi olan Until Dawn: Rush Of Blood, oyunculara FPS, yani birinci şahıs görüş açısıyla oynanan bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Until Dawn: Rush Of Blood'da ürpertici bir sirke konuk oluyoruz ve bu bilinmeyen tehlikelerle dolu mekandan kurtulmaya çalışıyoruz. Eğer palyaço fobiniz varsa Until Dawn: Rush Of Blood'ı oynamamanızda fayda var; çünkü bu oyun sinirlerinizle oynayabilir. Oyun boyunca karanlık içinde el fenerimizle yolumuzu bulmaya çalışırken karşımıza çıkan yaratıklarla ve tehlikelerle silahlarımızı kullanarak savaşacağız.

Yayınlanan bu Until Dawn: Rush Of Blood çıkış videosunda oynanış görüntülerine yer verilirken oyunun yüksek kaliteli grafikleri dikkat çekiyor.

YORUMLAR