Vampyr'ın İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

E3 2017 başlamadan hemen önce duyurusu yapılan Vampyr adlı vampir oyunu için yeni detaylar paylaşıldı. E3 2017 başladıktan sonra ilk Vampyr oynanış videosu yayınlandı ve bize oyunun nasıl bir oyun olduğu, nasıl oyun mekaniklerine sahip olduğu ve grafikler

E3 2017 başlamadan hemen önce duyurusu yapılan Vampyr adlı vampir oyunu için yeni detaylar paylaşıldı.

E3 2017 başladıktan sonra ilk Vampyr oynanış videosu yayınlandı ve bize oyunun nasıl bir oyun olduğu, nasıl oyun mekaniklerine sahip olduğu ve grafiklerinin nasıl göründüğü hakkında bilgiler sunuldu.

Vampyr'ın sinematik duyurusu yapıldığında oyun içi görüntülere yer verilmemiş, buna rağmen oyunun hikayesi paylaşılmıştı. Vampyr'da 1918 yılının Londra'sına konuk olacak, salgın bir hastalığı durdurmaya çalışan bir doktorun yerine geçecektik. Fakat kahramanımızın lanetli olması sonucu geceleri bir vampire dönüşüyordu ve gündüz iyileştirdiği insanların kanını içmek zorunda kalıyordu.

Yayınlanan Vampyr oynanış görüntüleri bize oyunun TPS oyunları gibi 3. şahıs kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunu olacağını gösteriyor. Ayrıca oyunda RPG elementleri de bulunacak ve kahramanımız doğa üstü yeteneklere sahip olup bu yetenekleri geliştirebilecek.

Videoda dikkat çeken bir diğer nokta diyalogların bir hayli fazla olması. Eğer oyunlardaki diyalogları anlamakta güçlük çekiyor veya diyaloglardan sıkılıyorsanız bu durum sizi oyundan soğutabilir.

Vampyr'in görsel stilinin Mafia 3'ü andırdığı söylenebilir. Oyun önümüzdeki Kasım ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

YORUMLAR