Vanquish PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Anlaşılan o ki SEGA bu sene bize birbirinden güzel yenilenmiş oyunlar sunmaya devam edecek. Geçtiğimiz ay, Bayonetta'yı yenileyip oyuncuların beğenisine sunan SEGA, bir süre sonra bir başka klasik konsol oyunu olan Vanquish'i de PC'ye taşıyacağının ipuçla

Anlaşılan o ki SEGA bu sene bize birbirinden güzel yenilenmiş oyunlar sunmaya devam edecek.

Geçtiğimiz ay, Bayonetta'yı yenileyip oyuncuların beğenisine sunan SEGA, bir süre sonra bir başka klasik konsol oyunu olan Vanquish'i de PC'ye taşıyacağının ipuçlarını vermişti. Hatırlanacağı üzere Vanquish, 2010 yılında eski nesil oyun konsolları olan Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkış yaparak büyük beğeni kazanmıştı. Oyunun başarı kazanmasını sağlayan şey ise ilginç ve eğlenceli oyun mekanikleriydi. Çoğu konsol oyununda olduğu gibi biz de PC oyuncuları olarak uzaktan kedinin ciğere baktığı gibi Vanquish'e bakakalmıştık. Fakat aradan geçen 7 yılın ardından artık Vanquish bizim olacak, vuracağız kırbacı, vuracağız kırbacı!

Vanquish büyük bir gecikmeyle PC'ye geliyor; fakat boş gelmiyor. Vanquish PC sürümü görsel olarak yenileniyor, yüksek çözünürlüklü grafikler oyuna ekleniyor, oyundaki FPS kilidi kaldırılıyor ve cam gibi görünen, su gibi akan bir oyun tecrübesi yaşatılması planlanıyor (Şimdi konsol oyuncuları düşünsün!).

Vanquish PC sürümü 25 Mayıs tarihinde Steam üzerinde çıkış yapacak. Eğer Bayonetta'ya sahipseniz 25 Mayıs'a kadar sürecek ön sipariş süreci boyunca oyuna yüzde 25 indirimle sahip olabileceksiniz.

YORUMLAR