Violett ile Gizemli Bir Dünya Sizleri Bekliyor

Macera ve bulmaca türlerinde popüler bir bilgisayar oyunu olan ve kullanıcılar tarafından sevilerek oynanan Violett, Forever Entertainment aracılığıyla nihayet Android ve iOS mobil platformları üzerinde de oyunseverlerle buluşuyor. Ailesi tarafından şehir

Macera ve bulmaca türlerinde popüler bir bilgisayar oyunu olan ve kullanıcılar tarafından sevilerek oynanan Violett, Forever Entertainment aracılığıyla nihayet Android ve iOS mobil platformları üzerinde de oyunseverlerle buluşuyor.

Ailesi tarafından şehirden ve arkadaşlarından koparılarak kırsal kesimde eski bir eve sürüklenen Violett'ın macerasının konu alındığı oyunda birbirinden zorlu bulmacalar ve bilmeceler oyunseverleri bekliyor.

Zeka ve bulmaca oyunlarını seven kullanıcılar için ilaç gibi gelecek bir oyun olan Violett ile beyninizin ve zekanızın sınırlarını zorlayacaksınız.

Violett'ın hikayesinin kullanıcılara tanıtıldığı videoyu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR