Virtual City Tanıtım Videosu

Virtual City, şehir kurma ve simülasyon oyunu severlerin keyifli vakit geçirebileceği eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Android ve iOS versiyonları bulunan oyunun Android versiyonu ücretsiz olarak indirilmesine rağmen iOS versiyonunu oynayabilmek için s

Virtual City, şehir kurma ve simülasyon oyunu severlerin keyifli vakit geçirebileceği eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Android ve iOS versiyonları bulunan oyunun Android versiyonu ücretsiz olarak indirilmesine rağmen iOS versiyonunu oynayabilmek için satın almanız gerekmektedir.

Kendi şehrinizi kurarak yönetimini sağlayacağınız oyunda, şehirde yaşayan kişilerin işlerini yapmasını, sanayinin düzgün işlemesini, insanların refahını ve ekonomiyi dengede tutmalısınız. Fazla gelir için diğer faktörlerin dengesini bozmamanız gerekmektedir. Bozmanız durumunda şehirde yaşayan insanları mutsuz edebilirsiniz.

Şehir kurma oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanızi, Virtual City'i Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR