Vodafone Message+ Tanıtım Videosu

Vodafone Message+, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile daha eğlenceli ve pratik bir şekilde iletişim kurabilmenizi sağlayan bir Android mesajlaşma uygulamasıdır. Android cihazlarınızda bulunan standart mesajlaşma uygulaması yerine kullanabileceğiniz uygu

Vodafone Message+, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile daha eğlenceli ve pratik bir şekilde iletişim kurabilmenizi sağlayan bir Android mesajlaşma uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda bulunan standart mesajlaşma uygulaması yerine kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat uygulama Vodafone'un kendi müşterilen özel geliştirilmiş bir uygulama olduğu için sadece Vodafone hattı kullananlar uygulamayı kullanabiliyor.

Pek çok farklı ve gelişmiş özelliğe sahip olan uygulama ile arkadaşlarınıza fotoğraf, video ve müzikler gönderebilir yada yazacağınız metinleri ikonlar ile süsleyerek duygularınızı daha rahat ifade edebilirsiniz. Bunun dışında uygulama üzerinde arkadaşlarınızın çevrim içi olup olmadıklarını görerek, cevap yazmadıkları zaman boşa trip atmamış olursunuz.

Sizde Vodafone hattına sahipseniz bu modern ve şık arayüze sahip olan uygulamayı ücretsiz olarak Android cihazlarına yükleyerek farklı ve yeni bir mesajlaşma deneyimi yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR