Volkswagen'den Viral Super Bowl Reklamı

Dünyaca ünlü araba üreticisi Volkswagen, Super Bowl etkinliklikleri sırasında gösterilmek üzere hazırladığı viral reklam videosunu resmi Youtube hesabı aracılığıyla kullanıcılarla paylaştı. Reklam başlar başlamaz ekrana gelen Volkswagen mühendisi, "Alman

Dünyaca ünlü araba üreticisi Volkswagen, Super Bowl etkinliklikleri sırasında gösterilmek üzere hazırladığı viral reklam videosunu resmi Youtube hesabı aracılığıyla kullanıcılarla paylaştı.

Reklam başlar başlamaz ekrana gelen Volkswagen mühendisi, "Alman mühendislerin hassasiyeti mükemmel arabalar yapabiliyor. Neden mükemmel reklamlar da yapamasın? Volkswagen mühendisleri olarak mükemmel bir maç günü reklamı ortaya koymak için bir algoritma hazırladık, bakın neler oldu?" cümleleriyle sözlerine başlıyor ama anlaşılan o ki reklamlar algoritmalarla olmuyor.

Carmen Electra'nın, bebekleri, yavru köpeklerin ve çok daha fazlasının yer aldığı reklam başlangıçta iyi gidiyor olsa da sonu pek hoş bitmiyor. Zaten mühendis abimiz de sonuçtan pek memnun olmuyor.

Şaka bir Volkswagen tarafından Super Bowl için yayınlanan viral reklam videosu gerçekten oldukça eğlenceli ve farklı olmuş. İzledikten sonra görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

YORUMLAR