VolksWagen'den Yeni Super Bowl Reklamı

Popüler Alman araba üreticisi Volkswagen tarafından her yıl Super Bowl etkinliği için yayınlanan reklam videolarını bilmeyenler yoktur. Her yıl olduğu gibi bu yılda Super Bowl etkinliği için reklam videosunu hazırlayan Volkswagen yine abzürt ve eğlenceli

Popüler Alman araba üreticisi Volkswagen tarafından her yıl Super Bowl etkinliği için yayınlanan reklam videolarını bilmeyenler yoktur. Her yıl olduğu gibi bu yılda Super Bowl etkinliği için reklam videosunu hazırlayan Volkswagen yine abzürt ve eğlenceli bir reklam videosunu kullanıcılarla buluşturdu.

Baba ve kız araçlarıyla seyahet ederken, babanın aracın 100 bin kilometreyi geçtiğini farketmesi üzerine kızına bunun bir dönüm noktasını söylemesi ve kızından aldığı tepkiye karşılık Volkswagen'in ürettiği 100 bin kilometreyi geride bırakan her arabası için bir Alman mühendisin kanatlarının çıktığını dile getirmesiyle başlayan reklam, bu noktadan sonra gerçekten eğlenceli bir hal alıyor. Hatta kullanıcıları reklamın sonunda eğlenceli ve renkli bir sürpriz de bekliyor.

Volkswagen tarafından hazırlanan Super Bowl reklamını izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR