Voxel Rush: 3D Racer Free Oynanış Videosu

Eğer alışılagelmiş yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve yeni bir tecrübe yaşamak istiyorsanız Voxel Rush: 3D Racer Free size tavsiye edebileceğimiz eğlenceli bir mobil oyundur. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz o

Eğer alışılagelmiş yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve yeni bir tecrübe yaşamak istiyorsanız Voxel Rush: 3D Racer Free size tavsiye edebileceğimiz eğlenceli bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Voxel Rush: 3D Racer Free'de aracımızı 1. şahıs bakış açısından kontrol ederek karşımıza çıkan engellere çarpmamaya ve en uzun süre yolculuk etmeye çalışıyoruz. Yolculuğumuz sırasında engellerin yanından yakın bir şekilde geçtikçe ek puanlar kazanabiliyoruz. Ayrıca oyun zaman yavaşlatma gibi birçok farklı bonusla daha da heyecanlı hale geliyor.

Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışabileceğiniz Voxel Rush: 3D Racer Free Android cihazınızın hareket sensörü yardımıyla oynanmakta ve oyunculara benzersiz bir deneyim sunmakta. Voxel Rush: 3D Racer Free'yi indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR