Walking Dead'deki Daryl ile Hideo Kojima'nın Sıcak Dans Sahneleri

Oyun dünyasının dahi çocuğu Hideo Kojima ve The Walking Dead dizisindeki Daryl rolüyle birçok hayrana sahip olan Norman Reedus sıcak ve ıslak bir şekilde bir araya geldi. Hatırlanacağı üzere Hideo Kojima ve Norman Reedus ilk olarak Silent Hills projesinde

Oyun dünyasının dahi çocuğu Hideo Kojima ve The Walking Dead dizisindeki Daryl rolüyle birçok hayrana sahip olan Norman Reedus sıcak ve ıslak bir şekilde bir araya geldi.

Hatırlanacağı üzere Hideo Kojima ve Norman Reedus ilk olarak Silent Hills projesinde bir araya gelmişlerdi. Bu oyun için yayınlanan Silent Hills P.T. adlı demo büyük beğeni kazanmış olsa da Hideo Kojima'nın Konami'den ayrılması nedeniyle Silent Hills projesi temelli rafa kalkmıştı ve Norman Reedus'u bir oyun kahramanı olarak görmemiz mümkün olmamıştı.

Neyse ki Kojima, Konami'den ayrıldıktan sonra pes etmemiş, kendi şirketini kurarak yine Norman Reedus'la bir araya gelmişti. Kojima'nın geliştirmekte olduğu bir diğer korku oyunu olan Death Stranding'de yine Norman Reedus bir oyun kahramanı olarak karşımıza çıktı. Üstelik oyunun kadrosuna ünlü yönetmen Guillermo del Toro ve Hannibal dizisindeki rolüyle tanıdığımız Mad Mikkelsen de katılşmışlardı.

Bu videoda da göreceğiniz üzere Kojima'nın ve Reedus'un birlikteliği sadece Death Stranding ve Silent Hills ile sınırlı değilmiş. Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain oyunu için geliştirilen bu küçük oyun modu, oyunun ana kahramanı olan Solid Snake'i Kojima'yla, diğer kahraman olan Quiet'ı da Norman Reedus'la değiştiriyor. İkilimiz mod sayesinde yağmur altında romantik bir şekilde dans ediyor.

YORUMLAR