Warcraft'taki Illidan'ın Efsane Silahının Gerçeği Yapıldı

Eğer Warcraft oyunlarını yakından takip ediyorsanız oyunun en büyük kahramanları arasında yer alan Illidan Stormrage'in hikayesini de biliyorsunuzdur. Warcraft serisinin senaryosunda önceden bir Night Elf olan Illidan, Lich King ile savaşabilmek için bir

Eğer Warcraft oyunlarını yakından takip ediyorsanız oyunun en büyük kahramanları arasında yer alan Illidan Stormrage'in hikayesini de biliyorsunuzdur.

Warcraft serisinin senaryosunda önceden bir Night Elf olan Illidan, Lich King ile savaşabilmek için bir iblise dönüşüyordu. World of Warcraft ilk genişleme paketi The Burning Crusade'de Illidan ile savaşmış ve onu mağlup etmiştik. Önümüzdeki günlerde çıkacak Legion genişleme paketinde ise Illidan, yeni Demon Hunter sınıfı ile birlikte geri dönecek. Warglaive of Azzinoth ise Illidan'ın kullandığı özel silah. Oyunda bu silahların 2 tanesini birleştirdiğimizde de Twin Blades of Azzinoth'a sahip oluyorduk.

Daha önceden oyundaki Doomhammer'ın gerçeğini yapan Tony Swatton, Warglaive of Azzinoth'u da gerçeğe dönüştürmeyi başardı. Bu videoda demirci ustasının bu işi nasıl yaptığı aşama aşama anlatılıyor.

Doomhammer'ın nasıl yapıldığını da bu videodan görebilirsiniz:

https://video.tamindir.com/warcrafttaki-efsane-silah-doomhammerin-gercegini-yaptilar/

YORUMLAR