Warspear Online Tanıtım Videosu

Warspear Online, hem Windows hem de mobil kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabilecekleri çapraz platform desteğine sahip çevrimiçi bir rol yapma oyunudur. Günümüz rol yapma oyunlarına iki boyutlu grafikleriyle farklı bir boyut kazandıran Warspear Online

Warspear Online, hem Windows hem de mobil kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabilecekleri çapraz platform desteğine sahip çevrimiçi bir rol yapma oyunudur.

Günümüz rol yapma oyunlarına iki boyutlu grafikleriyle farklı bir boyut kazandıran Warspear Online'da kendi karakterinizi seçerek maceradan maceraya atılıyorsunuz.

Her birinin kendine özgü 3 farklı karakter sınıfı olan 4 ırktan size uygun olanı seçerek başlayacağınız oyunda, karakterinizi istediğiniz şekilde özelleştirme şansına sahipsiniz.

1000'lerce görev, 100'lerce günlük görev, oyun içi sohbet, ittifak sistemi, PVP arenası, zindanlar, bölüm sonu canavarları ve çok daha fazlasının sizleri beklediği fantastik bir dünyayı sizlere sunan Warspear Online, rol yapma oyunlarını seven her oyunseverin denemesi gereken bir oyun.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız veya PC'niz üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR