Watch Dogs 2 - San Francisco'ya Hoş Geldiniz

Ubisoft, kısa bir süre sonra yayınlayacağı açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Watch Dogs 2 için yeni bir tatnıtım videosu yayınladı. Hatırlanacağı üzere bir önceki Watch Dogs oyununda kahramanımız Aidan Pearce ile birlikte Chicago şehrine konuk olmuştuk ve

Ubisoft, kısa bir süre sonra yayınlayacağı açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Watch Dogs 2 için yeni bir tatnıtım videosu yayınladı.

Hatırlanacağı üzere bir önceki Watch Dogs oyununda kahramanımız Aidan Pearce ile birlikte Chicago şehrine konuk olmuştuk ve bu şehrin belkemiğini oluşturan CTOS sistemine karşı savaşmıştık. Watch Dogs 2'de ise bizi yeni bir kahraman ve yeni bir şehir bekliyor. Yeni oyunda San Francisco şehrine konuk oluyoruz ve yeni kahramanımız Marcus Holloway ile bu şehrin teknolojik alt yapısını kontrol ederek olayları şekillendirebiliyoruz.

Watch Dogs 2'de yer alacak San Francisco haritası büyüklüğüyle dikkat çekiyor. Yayınlanan bu video da Ubisoft'un San Francisco haritasının içini nasıl dolduracağını bize gösteriyor. Watch Dogs 2'de kendi yaşamına devam eden bir şehir izlenimi yaratılması için özenle çalışılmış gibi görünüyor. Şehirdeki insanlar kendi aktiviteleriyle uğraşırken hayat akıp gidiyor, ayrıca insanlar haricindeki canlılar da bu şehrin bir parçası olarak göze çarpıyor.

Tamamen oyun için grafiklerle oluşturulmuş bu video bize oyunun grafikleri hakkında da fikir vermekte. Watch Dogs 2 PC sürümü küçük bir ertelemeyle 29 Kasım tarihinde çıkış yapacak.

YORUMLAR