Watch Dogs 2 Uzun Oynanış Videosu

Ubisoft'un heyecanla beklenen yeni açık dünya tabanlı hacker oyunu Watch Dogs 2 için uzun bir oynanış videosu yayınlandı. Hatırlanacğaı üzere Watch Dogs serisinin ilk oyununda bir takım problemler nedeniyle oyun ciddi tepkiler almıştı. Yaşanan teknik prob

Ubisoft'un heyecanla beklenen yeni açık dünya tabanlı hacker oyunu Watch Dogs 2 için uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

Hatırlanacğaı üzere Watch Dogs serisinin ilk oyununda bir takım problemler nedeniyle oyun ciddi tepkiler almıştı. Yaşanan teknik problemlerin yanında grafik kalitesinin önceden yayınlanan Watch Dogs videolarındakinden düşük olması nedeniyle Watch Dogs'un inceleme puanları da düşmüştü. Yayınlanan bu video ise bize Watch Dogs 2'nin final sürümünün nasıl görüneceği hakkında fikir veriyor.

İzleyeceğimiz bu Watch Dogs 2 videosu oyun hakkında birçok farklı detay içeriyor. İlk olarak oyunun grafikleri hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Oyundaki modellemeler, kaplamalar, görsel efektler yakından görülebiliyor. İkinci olarak oyunda kullanacağımız hack araçlarını iş üstünde görebiliyoruz. Watch Dogs 2'de ilk oyundaki kahramanımızdan farklı bir kahramanı yönetiyoruz. Marcus adlı yeni kahramanımız drone gibi araçları kullanarak kilitleri açabiliyor ve fiziksel olarak girmesi imkansız olan yerlere sızabiliyor. Videoda oyunun oynanış mekaniklerini de görebiliyoruz. Kullanacağımız silahlar, yapacağımız ek görevler ve oyun içindeki mini oyunlar, hack mekanikleri serinin ilk oyunuyla karşılaştırılarak bize anlatılıyor.

Watch Dogs 2, 15 Kasım'da PC, PlayStatioın 4 ve Xbox One için resmi olarak çıkış yapacak. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR