Watch Dogs - Nvidia Teknoloji Demosu

GTA 5'in en büyük rakiplerinden olacak olan Watch Dogs'un geliştiricisi Ubisoft oyunun PC versiyonunun Nvidia ekran kartlarıyla nasıl çalışacağını gösteren yeni bir teknoloji demosu yayınladı. Videoda Ubisoft geliştirici ekibinden bir temsilci Watch Dogs'

GTA 5'in en büyük rakiplerinden olacak olan Watch Dogs'un geliştiricisi Ubisoft oyunun PC versiyonunun Nvidia ekran kartlarıyla nasıl çalışacağını gösteren yeni bir teknoloji demosu yayınladı.

Videoda Ubisoft geliştirici ekibinden bir temsilci Watch Dogs'da Nvidia ekran kartlarına özel olan görsel efektlerin nasıl kullanıldığını anlatmakta. Anlatım sırasında bu görsel efektler oyun içi görüntülerle bize gösteriliyor ve oyunun grafik kalitesine şahit olabiliyoruz.

Anlatılanlara göre HBAO+ ve TXAA oyunu farklı kılacak Nvidia'ya özel görsel teknolojiler. HBAO+ yani Horizon Based Ambient Occlusion oyundaki gölgelerin çok daha gerçekçi görünmesini sağlayacak ve yüksek performans ile bu işi gerçekleştirecek. TXAA ise hareketli nesnelerin keskinliğini arttıracak ve grafiksel deformasyonları azaltacak.

Heyecanla beklenen Watch Dogs'un çıkış tarihi 27 Mayıs.

YORUMLAR