Windows 8.1 Neden Bu Kadar İyi?

Windows işletim sisteminin geliştiricisi Microsoft en yeni işletim sistemi olan Windows 8.1'in neden geliştirdiği en iyi işletim sistemi olduğunu açıklayan bir video yayınladı. Kullanıcıların Windows 8.1'i kendi tercihlerine göre kişiselleştirebildiklerin

Windows işletim sisteminin geliştiricisi Microsoft en yeni işletim sistemi olan Windows 8.1'in neden geliştirdiği en iyi işletim sistemi olduğunu açıklayan bir video yayınladı.

Kullanıcıların Windows 8.1'i kendi tercihlerine göre kişiselleştirebildiklerinin üzerinde duran Microsoft 3 farklı neden ile Windows 8.1'in neden bu kadar iyi olduğunu anlatıyor. Microsoft'a göre bilgisayarınızın güç tuşuna bastığınızda otomatik olarak bilgisayarınızın masaüstünün açılması, uygulama çeşitliliği ve uygulamalara kolay erişim, uygulamalar arası geçiş ve navigasyon kolaylığı Windows 8.1'i en başarılı işletim sistemi yapmakta.

Eğer Windows 8 sahibiyseniz ve halen Windows 8.1'e geçiş yapmadıysanız bu bağlantıyı kullanarak Windows 8.1'i bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

YORUMLAR