Windows 8.1 Yeni Güncellemesiyle Çok Daha Hızlı ve Verimli

Microsoft geçtiğimiz günlerde yeni işletim sistemi Windows 8.1 için yayınladığı ilk geniş kapsamlı güncellem paketiyle birlikte kullanıcılara çok daha hızlı ve verimli bir işletim sistemi sundu. İşletim sistemi üzerinde yer alan yenilikleri kullanıcıların

Microsoft geçtiğimiz günlerde yeni işletim sistemi Windows 8.1 için yayınladığı ilk geniş kapsamlı güncellem paketiyle birlikte kullanıcılara çok daha hızlı ve verimli bir işletim sistemi sundu.

İşletim sistemi üzerinde yer alan yenilikleri kullanıcılarına göstermek için Windows 8.1 üzerinde yer alan yenilikleri içeren bir de video serisi yayınlayan Microsoft, Windows 8.1 Charm Bar adı verilen sekme üzerinde yer alan 5 özelliği tanıttı.

Arama, Paylaşım, Başlangıç, Cihazlar ve Ayarlar sekmeleri sayesinde işletim sisteminizi daha hızlı ve verimli bir şekilde nasıl kullanacağınızı adım adım anlatan Microsoft, görünen o ki yeni güncellemeyle birlikte işletim sistemine çok daha fazla güveniyor.

Ekranınızın sağ tarafında sürekli olarak yer alan ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabileceğiniz bu beş aracı nasıl kullanacağınızı görmek için Microsoft tarafından yayınlanan videoyu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR