Windows 9'ün Yeni Bildirim Merkezinden İlk Görüntüler

Windows 9 daha pazara sunulmadan betasını ele geçiren ekip, bir süredir Microsoft'un yeni işletim sisteminin yeni özelliklerini ve yeni görünümünü bizlere ulaştırıyordu. Bu kez bildirim merkezini tanıtan Almanlar, bizlere özellikle de Windows Phone işleti

Alman WinFuture ekibinin sızıntı videoları artık alışkanlık yaratmaya başladı. Windows 9 daha pazara sunulmadan betasını ele geçiren ekip, bir süredir Microsoft'un yeni işletim sisteminin yeni özelliklerini ve yeni görünümünü bizlere ulaştırıyordu. Bu kez bildirim merkezini tanıtan Almanlar, bizlere özellikle de Windows Phone işletim sisteminde bulunan bildirim merkezinin görünümü hatırlattı.

Görev çubuğu üzerinde sadece işlem merkezi isimli bir seçenekle bize güncellemeler konusunda bilgi veren eski Windows versiyonlarına kıyasla bu sefer sosyal medya hesaplarınızdaki hareketlenmeleri de hızlıca takip etmeniz mümkün olacak.

WinFuture'ın daha önce paylaştığı multi-desktop özelliğini izlemek için burayı tıklayabilirsiniz.

Yeni başlat menüsüne göz atmak istiyorsanız burayı tıklayarak WinFuture'ın hazırlamış olduğu bir diğer videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR