Windows Phone 8.1 için Skype Geliyor

Microsoft tarafından San Francisco'da yapılan konferans sırasında tanıtılan Windows Phone 8.1, şüphesiz ki birçok Windows Phone kullanıcısının merakla beklediği yeniliklerin başında geliyordu. Ayrıca kendi görüntülü ve yazılı mesajlaşma uygulaması Skype'ı

Microsoft tarafından San Francisco'da yapılan konferans sırasında tanıtılan Windows Phone 8.1, şüphesiz ki birçok Windows Phone kullanıcısının merakla beklediği yeniliklerin başında geliyordu.

Ayrıca kendi görüntülü ve yazılı mesajlaşma uygulaması Skype'ın da Windows Phone 8.1 ile yeni bir sürümünün kullanıcılarla buluşacağının müjdesini veren şirket, kullanıcıların yeni Skype ile birlikte yapabilecekleri en büyük yeniliklerden bir tanesi olan normal aramaları Skype aramalarına çevirme özelliğini tanıtmak için bir de video yayınladı.

Kullanıcıların Windows Phone 8.1 üzerinde kullanabilecekleri yeni Skype sürümüyle birlikte ortaya çıkan Skype aramalarının nasıl yapılacağının görüntülendiği videoyu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR