Windows Phone 8.1 ile Gelen Yenilikler

Microsoft Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar için yayınlayacağı Windows Phone 8.1 güncellemesi için özel bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda Windows Phone 8.1 işletim sisteminin telefonunuza neler kazandıracağı detaylı olarak

Microsoft Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar için yayınlayacağı Windows Phone 8.1 güncellemesi için özel bir tanıtım videosu yayınladı.

Videoda Windows Phone 8.1 işletim sisteminin telefonunuza neler kazandıracağı detaylı olarak anlatılmakta. Microsoft, bu güncellemenin telefonunuzu daha kolay kullanılabilir, daha kişisel ve daha eğlenceli hale getireceğini iddia ediyor. Güncellemede dikkat çeken özelliklerin başında başlangıç ekranının arkaplanını değiştirebiliyor oluşumuz geliyor. Bunun yanında başlangıç ekranında gösterilecek sütun sayısını da belirleyebileceğiz. Bir diğer öne çıkan özellik ise Wi-Fi Sense özelliği. Bu özellik sayesinde Skype, Outlook veya Facebook arkadaşlarınızla şifreli Wi-Fi ağlarının giriş bilgilerini kolayca paylaşabilecek ve şifre girme derdinden kurtulabileceksiniz.

Ülkemizde Nokia'nın Lumia ailesine üye telefonları kullanan kullanıcılar Windows Phone 8.1 işletim sistemine ücretsiz sahip olabilecek.

YORUMLAR