Windows Phone Telefonunuzu Bilgisayar Olarak Kullanmaya Ne Dersiniz?

Eğer bir Windows Phone kullanıcısıysanız sizin için güzel haberler arka arka geliyor. Microsoft'un düzenlediği Build 2015 etkinliğinde ilk olarak Windows Phone üzerinde Android uygulamalarını çalıştırabileceğimiz müjdelenmişti. Bu etkinlikte Windows 10  v

Eğer bir Windows Phone kullanıcısıysanız sizin için güzel haberler arka arka geliyor.

Microsoft'un düzenlediği Build 2015 etkinliğinde ilk olarak Windows Phone üzerinde Android uygulamalarını çalıştırabileceğimiz müjdelenmişti. Bu etkinlikte Windows 10  ve Windows Phone için duyurulan bir diğer kullanışlı özellik ise Continuum özelliği oldu.

Continuum özelliği temel olarak Windows Phone 10 işletim sistemine sahip telefonunuzdaki görüntüyü büyük bir ekrana aktarmanızı ve sonrasında telefonunuza bir klavye ve fare bağlayarak telefonunuzu tıpkı bir bilgisayar gibi kullanmanızı mümkün kılan bir özellik. Bu özellik kullanılarak Windows Phone'da kullanılan uygulamalar Continiuum özelliğiyle büyük ekrana aktarılabilecek ve bilgisayarda olduğu kullanılabilecek. Videoda Outllok, Excel, PowerPoint ve Word gibi mobil ofis uygulamalarının bu yöntemle nasıl büyük ekranda kullanılabileceği gösteriliyor. Continuum özelliği Windows Phone telefonunuzu kullanışlı bir sunum aracına çevirebilecek.

YORUMLAR