Windows ve Windows Phone 8.1 Birlikte Daha Güzel

Microsoft yayınladığı yeni video ile birlikte yeni işletim sistemi Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1'in senkronizasyon ve eşleştirme seçeneklerini kullanıcılarına tanıttı. Windows Phone 8.1 işletim sistemini kullanan akıllı telefonunuzu, Windows 8.1 işleti

Microsoft yayınladığı yeni video ile birlikte yeni işletim sistemi Windows 8.1 ve Windows Phone 8.1'in senkronizasyon ve eşleştirme seçeneklerini kullanıcılarına tanıttı.

Windows Phone 8.1 işletim sistemini kullanan akıllı telefonunuzu, Windows 8.1 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızla eşleyebileceğiniz ve anlık olarak tüm işlemleri senkronize olarak gerçekleştirebileceğiniz bir sistemi yeni işletim sistemiyle birlikte kullanıcılarına sunan Microsoft, görünen o ki bu alanda yakın zamanda bir devrim gerçekleştirecek.

Telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları doğrudan bilgisayarınız üzerine aktarabilmenize, tema ayarlarınızı eş zamanlı olarak değiştirebilmenize, web tarayıcısı deneyiminizi iki cihazınız üzerinde de eş zamanlı olarak yaşayabilmenize olanak sağlayan sistem oldukça etkileyici bir kullanıma sahip.

YORUMLAR