Windows XP'yi Geride Bırakma Zamanı Geldi

Microsoft'un partnerleri tarafından desteklenmesi oldukça doğal ve bu noktada Dell tarafından Windows XP kullanıcıları için hazırlanan özel video Redmond merkezli şirketin en büyük problemlerinden bir tanesine çözüm sunuyor. Kullanıcıların kullanmakta old

Microsoft'un partnerleri tarafından desteklenmesi oldukça doğal ve bu noktada Dell tarafından Windows XP kullanıcıları için hazırlanan özel video Redmond merkezli şirketin en büyük problemlerinden bir tanesine çözüm sunuyor.

Kullanıcıların kullanmakta olduğu eski işletim sistemi Windows XP'yi bırakarak yeni bir işletim sistemi kullanmaya başlamalarının oldukça akıllıca bir hareket olacağını vurgulayan Dell, Windows XP'nin güncellemelerinin kesilmesiyle birlikte kullanmakta oldukları bilgisayarların ve kişisel verilerin siber korsanlar için açık bir hedef haline geleceğini öne sürüyor.

Microsoft'un 8 Ekip 2014 tarihinde Windows XP için desteği keseceğini düşündüğümüz zaman, hala Windows XP kullanmakta olan kullanıcıların bir an önce daha modern işletim sistemlerine geçiş yapmalarında fayda var.

YORUMLAR