Wolfenstein 2: The New Colossus E3 2017 Duyuru Videosu

E3 2017 bir hayli hızlı başladı ve birbiri ardına bomba oyunlar ortaya çıktı. Bu bombalardan bir tanesi de Wolfenstein 2: The New Colossus adlı yeni FPS oyunu. Wolfenstein serisinin yeni oyunu oldukça ilginç bir video ile tanıtıldı, izleyeceğiniz bu video

E3 2017 bir hayli hızlı başladı ve birbiri ardına bomba oyunlar ortaya çıktı. Bu bombalardan bir tanesi de Wolfenstein 2: The New Colossus adlı yeni FPS oyunu.

Wolfenstein serisinin yeni oyunu oldukça ilginç bir video ile tanıtıldı, izleyeceğiniz bu video, bir duyuru videosu için oldukça uzun. Genelde 1-2 dakika süren duyuru videolarında oyunun hikayesinden ipuçları verilir ve çok fazla oynanış görüntüsü paylaşılmaz. Fakat bu video hem oynanış görüntüleri, hem hikaye ipuçları, hem de oldukça ilginç nostaljik dizi tadında sinematik sahneler içeriyor.

Wolfenstein 2: The New Colossus bizi Nazi Almanyası'nın 2. Dünya Savaşı'nı kazandığı alternatif bir dünyaya konuk edecek. Daha önceki Wolfenstein oyunları 2. Dünya Savaşı yıllarında geçiyordu; fakat Wolfenstein 2: The New Colossus, renkli televizyonların yeni çıktığı 60'lı yıllarda geçen bir hikayeye sahip, zaten videonun başındaki sahneler de bu dönemde yayınlanan dizileri anımsatmakta. Bu sahnelerden sonra da oynanış görüntüleri paylaşılıyor.

Wolfenstein 2: The New Colossus'da dev savaş robotlarını ve ilginç silah seçeneklerini kullanarak Nazi askerlerini ve başlarındaki liderleri temizleyerek Amerika'yı Nazi istilasından kurtarmaya çalışacağız.

Wolfenstein 2: The New Colossus, 27 Ekim 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor.

YORUMLAR