Wolfenstein - Kaçacak Yer Yok

Yayınladığı başarılı oyunlarla tanınan Bethesda bir FPS klasiği olan Wolfenstein serisinin yeni oyunu Wolfenstein: The New Order için oynanış görüntülerini de içeren bir video yayınladı. Video başlarında dramatik görüntülerle başlayan video adeta bir sine

Yayınladığı başarılı oyunlarla tanınan Bethesda bir FPS klasiği olan Wolfenstein serisinin yeni oyunu Wolfenstein: The New Order için oynanış görüntülerini de içeren bir video yayınladı.

Video başlarında dramatik görüntülerle başlayan video adeta bir sinema filmi tadında. Hikaye anlatımının oldukça kuvvetli olduğu videoda yer verilen oynanış görüntüleri ise oyunun oldukça heyecanlı olacağına işaret ediyor.

Wolfenstein: The New Order alternatif bir senaryoya sahip olacak eğer 2. Dünya Savaşı'nı Naziler kazansaydı neler gerçekleşmiş olacağını bizlere gösterecek. Oyunda Nazi rejimini yıkmak için Avrupa çapında seyahat eden bir kahramanı yönetiyor olacağız. Wolfenstein: The New Order 20 Mayıs'ta bilgisayar ve oyun konsolları için çıkış yapacak.

YORUMLAR