World of Warcraft: Shadows of Argus'ta Bizi Neler Bekliyor?

Blizzard, önümüzdeki hafta oyun dünyasının en başarılı MMORPG oyunu olan World of Warcraft için Shadows of Argus adı verilen yeni ve kapsamlı bir içerik güncellemesi yayınlayacak. World of Warcraft 7.3 güncellemesiyle birlikte oyuncular, Legion güçlerinin

Blizzard, önümüzdeki hafta oyun dünyasının en başarılı MMORPG oyunu olan World of Warcraft için Shadows of Argus adı verilen yeni ve kapsamlı bir içerik güncellemesi yayınlayacak.

World of Warcraft 7.3 güncellemesiyle birlikte oyuncular, Legion güçlerinin anavatanı olan Argus gezegenini istilaya başlayacaklar. İzleyeceğiniz bu videoda Azeroth'un kahramanlarının Argus istilası için nasıl bir araya geldikleri gösteriliyor. Videoda eskiden bir Dranei toprağı olan Argus'un nasıl Legion'ın eline geçtiğini öğrenebiliyoruz. Demon Hunter sınıfının lideri olan Illidan Stormrage, Prophet Velen'in inancını sorgulayarak onu, gezegeni ve insanları yok edilirken pasif kalmakla suçluyor.

Blizzard, Shadows of Argus ile birlikte gelecek yeni hikaye örgüsünün nasıl ilerleyeceğini de açıkladı.Blizzard'ın paylaştığı plan şu şekilde:

- 1. Hafta: Argus'taki istila Krokuun bölgesinde başlayacak, oyuncular Army of the Light güçleriyle birlikte Antoran Wastes bölgesinde Legion ile savaşacak. Yeni Dünya Görevleri ve temsilciler oyuna ekleniyor.

- 2. Hafta: Krokuun bölgesindeki görevler bittikten sonra harabe halindeki Dranei şehri Mac'Aree'ye yolculuk edilecek. Burada yeni Dünya Görevleri ile karşılaşacağız

- 3. Hafta: Shadows of Argus hikaye örgüsünü tamamlayacak, bütün Dünya Görevleri'ni açacak ve Seat of the Triumvirate adlı yeni zindana giriş yapacağız. Yeni Relic'leri inşa edebileceğiz.

7.3 güncellemesiyle birlikte yeni bir PvP sezonu da başlayacak.

YORUMLAR