Worms Revolution Tanıtım Videosu

Team 17 tarafından geliştirilen efsanevi oyun serisi Worms oyunlarının arasına gelecek ay yeni bir oyun daha katılacak. Worms Revolution olarak çıkış yapacak yeni oyunda klasik oynanış bozulmamışken, oyuna bir çok yenilik ve özelliklerler eklenmiş. Worms

Team 17 tarafından geliştirilen efsanevi oyun serisi Worms oyunlarının arasına gelecek ay yeni bir oyun daha katılacak. Worms Revolution olarak çıkış yapacak yeni oyunda klasik oynanış bozulmamışken, oyuna bir çok yenilik ve özelliklerler eklenmiş.

Worms Revolution'ın barındırdığı yenilikleri oyun severlere göstermek isteyen Team 17, oyunla ilgili ilk oyun içi tanıtım videosunu yayınlamayı uygun görmüş.

Videoda görebileceğiniz gibi Team 17, Worms Revolution ile birlikte fizik motorunu geliştirirken, daha bir çok yeniliği biz Worms severlerle buluşturmayı ihmal etmemiş. Çevrimiçi olarak arkadaşlarımızla ve dünya üzerinde bulunan diğer Worms oyuncularıyla canlı canlı kapışabilecek olmamız ise ayrı bir güzellik.

Worms Revolution'ın, 10 Ekim 2012 tarihinde PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için çıkış yapması bekleniyor. Bakalım o eski serilerde aldığımız tadı ve yaşadığımı eğlenceli dakikaları, yeni Worms oyunuyla da devam ettirebilecek miyiz?

YORUMLAR