WoW: Warlords of Draenor - Age of Iron Fragmanı

Beklenen an geldi çattı! World of Warcraft'ın beşinci ek paketi Warlords of Draenor bugün resmi olarak tüm sunucularda yayınlandı. Yapımcı Blizzard da tüm Azeroth'luları Iron Horde'a karşı tek bir kuvvet olmak için tekrar savaşa çağırıyor. Geçtiğimiz haft

Beklenen an geldi çattı! World of Warcraft'ın beşinci ek paketi Warlords of Draenor bugün resmi olarak tüm sunucularda yayınlandı. Yapımcı Blizzard da tüm Azeroth'luları Iron Horde'a karşı tek bir kuvvet olmak için tekrar savaşa çağırıyor.

Geçtiğimiz hafta BlizzCon 2014'te yayınlanan onlarca yeni Warlords of Draenor ekran görüntüsünden sonra oyuncular sabırsızlıkla bugünü bekliyordu. Dün gece oyunun sunucularının yenilenmesinden sonra açılan Warlords of Draenor içeriği daha ilk dakikalarından beri öyle yoğun bir ilgiye maruz kaldı ki World of Warcraft'ın Amerika sunucularının hepsi büyük bir çöküş yaşadı. Blizzard bu konuda her ne kadar deneyimli olsa da yeni bir oyun içeriğinde sunucu çöküşlerini atlatamıyor. Firma büyük ihtimalle gün boyu, hatta hafta boyu devam edecek sunucu yoğunluklarından dolayı büyük bir hızla çalışacak. Amerika sunucuları kadar Avrupa'da da sunucularda büyük sıkıntılar yaşandığı biliniyor.

Warlords of Draenor ile birlikte oyuna sınırsız sayıda yeni eklentiler geliyor. Seviye sınırının 100'e ulaşmasıyla birlikte Azeroth'ta yapacaklarınız da aynı oranda büyük bir artış gösteriyor. Tonlarca yeni görev, yeni zindan ve raid'ler, yeni PvP bölgeleri, oyuna yeni eklenen ev kurma "Garrison" sistemi ve dahası Warlords of Draenor'da bizleri bekliyor. Yeni ek paketi ön sipariş eden oyuncular ayrıca 90. seviyede başlayacak yepyeni karakterlerini oluşturmuş durumdalar. Iron Horde'a karşı Alliance ve Horde olarak girilen savaşta yerinizi almaya hazır mısınız?

World of Warcraft: Warlords of Draenor bugünden itibaren resmi olarak çıkışını yapmış durumda.

YORUMLAR