Wurdy ile Farklı Bir Kelime Oyunu Deneyimi Yaşayabilirsiniz

Marvelous Games tarafından geliştirilen sosyal bir kelime oyunu olan Wurdy - Social Party Word Game, kullanıcılara farklı bir kelime oyunu deneyimi sunuyor. Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde sürekli olarak yanınızda taşıyabilece

Marvelous Games tarafından geliştirilen sosyal bir kelime oyunu olan Wurdy - Social Party Word Game, kullanıcılara farklı bir kelime oyunu deneyimi sunuyor.

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz kelime oyunu sayesinde, en sıkıcı arkadaş toplantılarını bile bir anda çok eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz.

60 saniyelik zaman süresince 10 farklı kategori altında yer alan binlerce kelimeden olabildiğince çoğunu arkadaşlarınıza anlatmanız gereken oyunda, bir yandan arkadaşlarınızın kelimeleri tahmin etmek için verdikleri çabayı kameraya alarak sosyal medya hesaplarınız üzerinde sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Wurdy için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine hemen indirerek denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR