Xim, Microsoft'un Yeni Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Karşınızda!

Microsoft, Android, Windows Phone ve iOS cihazlar için geliştirdiği yeni fotoğraf paylaşma uygulaması Xim'i kullanıcıların beğenisine sundu. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf paylaşma servisi olan Xim temelde kullanıcı verilerinin gü

Microsoft, Android, Windows Phone ve iOS cihazlar için geliştirdiği yeni fotoğraf paylaşma uygulaması Xim'i kullanıcıların beğenisine sundu.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf paylaşma servisi olan Xim temelde kullanıcı verilerinin güvenliği esas alınarak geliştirilmiş bir uygulama. Xim ile paylaşacağınız fotoğraflar bir süre sonra kendiliğinden silinmekte ve arkada herhangi bir iz bırakmamakta. Xim ile toplu fotoğraf paylaşımı yapabiliyorsunuz.

Xim ile paylaştığınız fotoğraflar slayt gösterileri şeklinde görüntülenmekte. Fotoğraf paylaşılan kişileri e-posta ve telefon numarası yoluyla veya rehberiniz aracılığıyla belirleyebiliyorsunuz. Xim ile paylaşılan fotoğraflara göz atmak için uygulamanın mobil cihazınızda yüklü olması da gerekmiyor.

Xim indirmek için:

YORUMLAR