Xperia Z2 - Detaylar Fark Yaratır

Sony, şimdiye kadar üretmiş olduğu en iyi akıllı telefon olduğunu iddia ettiği yeni amiral gemisi Xperia Z2'yi yayınladığı tanıtım videosuyla kullanıcıların beğenisine sundu ve detayların fark yaratacağını dile getirdi. Yaşadığınız her anı 4K kalitesinde

Sony, şimdiye kadar üretmiş olduğu en iyi akıllı telefon olduğunu iddia ettiği yeni amiral gemisi Xperia Z2'yi yayınladığı tanıtım videosuyla kullanıcıların beğenisine sundu ve detayların fark yaratacağını dile getirdi. Yaşadığınız her anı 4K kalitesinde kaydetmenize ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanıza olanak sağlayan mükemmel bir video çekim özelliğine sahip olan Xperia Z2, gerçekten fark yaratacağa benziyor.

Aynı zamanda daha önceki amiral gemisi Xperia Z1 gibi tamamen su geçirmez olarak tasarlanan Xperia Z2, macerayı seven kullanıcıların akıllı telefonlarını arkada bırakmalarının da önüne geçmiş oluyor.

Gelişmiş özellikleriyle bir tanıtım videosundan çok daha fazlasını kullanıcılara sunacak olan Xperia Z2 için yayınlanan videoyu izleyebilir ve akıllı telefon hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR