Xperia Z2 Tablet Birleştirme Rehberi

Sony, Android işletim sistemine sahip olan ve su geçirmez Xperia Z2 tabletinin birleştirme işlemlerini anlatan oldukça ilginç bir rehber video yayınladı.  Video Sony Xperia Z2 tabletin hangi parçalardan oluştuğunu bize detaylı olarak tanıtırken, su geçirm

Sony, Android işletim sistemine sahip olan ve su geçirmez Xperia Z2 tabletinin birleştirme işlemlerini anlatan oldukça ilginç bir rehber video yayınladı. 

Video Sony Xperia Z2 tabletin hangi parçalardan oluştuğunu bize detaylı olarak tanıtırken, su geçirmezlik özelliğini nasıl kazandığı hakkında fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor. Peki neden bu güzel tabletimizi birleştirme ihtiyacı hissedelim? Bunun cevabı yine Sony tarafından yayınlanan bir başka sıradışı videoda yatıyor. Sony, yayınladığı bir diğer videoda Xperia Z2 tableti parçalarına ayırıyor. Sony Xperia Z2 tablet parçalama videosunu seyretmek için:

Sony, Kendi Xperia Z2 Tabletini Parçaladı!
TEKNOLOJİ

Sony, Kendi Xperia Z2 Tabletini Parçaladı!

Teknoloji devi Sony, yeni Android işletim sistemine sahip Xperia Z2 tabletinin tanıtımı için oldukça sıradışı ve ilginç bir video yayınladı.

YORUMLAR