Yandex.Haritalar Bu Sistemle Oluşturuldu - CeBIT Bilişim Eurasia

CeBIT Bilişim Eurasia, 29 Kasım - 02 Aralık 2012 tarihinde yoğun bir katılımcı eşliğinde düzenlendi. Avrasya'nın en popüler bilişim fuarı olarak adlandırılan CeBIT Bilişim Eurasia'ya katılım gösteren bir firmada Paksoy Teknik Hizmetler Ticaret Limted Şirk

CeBIT Bilişim Eurasia, 29 Kasım - 02 Aralık 2012 tarihinde yoğun bir katılımcı eşliğinde düzenlendi. Avrasya'nın en popüler bilişim fuarı olarak adlandırılan CeBIT Bilişim Eurasia'ya katılım gösteren bir firmada Paksoy Teknik Hizmetler Ticaret Limted Şirketi oldu. Tamindir.com olarak katıldığımız CeBIT Bilişim Eurasia'da Harita Mühendisi Suat Ünceler Yandex.Haritalar'ın oluşturulduğu cihaz olarak bilinen teknolojinin son gözde ürününü anlattı. Kendisine verdiği değerli bilgiler için teşekkür ederiz.

Tamindir olarak katılımımız sonrasında CeBIT Bilişim Eurasia'nın genel görüntülerine dair hazırladığımız videoya buradan ulaşarak izleyebilirsiniz.

Eğer fuar hakkında daha fazla bilgi elde etmek isterseniz CeBIT Bilişim Eurasia 2012 İstanbul yazımızı okuyabilir ve CeBIT Bilişim Eurasia galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yandex web tarayıcısı hakkında da daha fazla bilgi almak istiyorsanız ve indirmeyi tercih ederseniz Yandex İndir inceleme sayfamıza göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR