Yandex.Navigasyon Tanıtım Videosu

Yandex'in kullanıcıları gitmek istedikleri yere en hızlı şekilde götürmek ve yol/trafik durumu hakkında bilgi vermek için geliştirilen popüler servisi Yandex.Navigasyon'un nihayet Windows Phone 8 uygulaması da yayınlandı. Trafik yoğunluğunu göz önünde bul

Yandex'in kullanıcıları gitmek istedikleri yere en hızlı şekilde götürmek ve yol/trafik durumu hakkında bilgi vermek için geliştirilen popüler servisi Yandex.Navigasyon'un nihayet Windows Phone 8 uygulaması da yayınlandı.

Trafik yoğunluğunu göz önünde bulundurarak, gitmek istediğiniz yere en hızlı şekilde gidebileceğiniz alternatif rotaları size sunan Türkiye'nin ilk ücretsiz navigasyon uygulaması olan Yandex.Navigasyon için bir de tanıtım videosu hazırlandı.

Türkiyede'ki tüm şehirlerin ve yolların güncel vektörel haritalarını içeren uygulama, sizin için trafik yoğunluğunu 1 ile 10 arasında derecelendiren bir sisteme sahip.

Son olarak Windows Phone için de yayınlanan Yandex.Navigasyon aynı zamanda Anroid ve iOS mobil işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde de kullanılabiliyor.

Android, iOS ve Windows Phone için geliştirilen Yandex.Navigasyon uygulamasına Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR