Yeni Asus Transformer Pad ile Tanışın!

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden olan Asus Transformer serisi tabletlerinin en yenisi Asus Transformer Pad'i duyurdu. Oldukça etkileyici bir video ile yapılan ASUS Transformer Pad duyurusu cihazın yüksek donanım özelliklerine ışık tutuyor. Androi

Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden olan Asus Transformer serisi tabletlerinin en yenisi Asus Transformer Pad'i duyurdu.

Oldukça etkileyici bir video ile yapılan ASUS Transformer Pad duyurusu cihazın yüksek donanım özelliklerine ışık tutuyor.

Android işletim sistemini kullanan yeni Asus tablet Nvidia'nın 1.9 GHZ hızına sahip 4 çekirdekli Tegra 4 işlemcisiyle donatılmış. Nvidia'nın grafik gücünü de arkasına alan Asus Transformer Pad 2560 x 1600 çözünürlüğe sahip olacak ve oldukça detaylı görüntüler sunacak. Bunun yanında Ultra HD ekranlara bağlanarak 4k çözünürlük desteği de sunacak olan tablet üzerinde USB 3.0 bağlantısı olan hafif ve taşınabilir bir klavye ile de kullanılabilecek. 10.1 inçlik IPS ekrana sahip olacak cihazın batarya ömrü 17 saate kadar uzayabilmekte.

YORUMLAR