Yeni Bir iWatch Konsept Çalışması Daha Ortaya Çıktı

Daha önce Thomas Bogner tarafından ortaya çıkan iWatch konsept tasarımı üzerinde oynamalar yapan Todd Hamilton, Nike FuelBand ve Apple iPhone üzerinde yer alan kilit tasarım noktalarına ve yazılımlara yer verdiği kendi iWatch konsept tasarımını için bir v

Daha önce Thomas Bogner tarafından ortaya çıkan iWatch konsept tasarımı üzerinde oynamalar yapan Todd Hamilton, Nike FuelBand ve Apple iPhone üzerinde yer alan kilit tasarım noktalarına ve yazılımlara yer verdiği kendi iWatch konsept tasarımını için bir video yayınladı.

Birçok Apple kullanıcısı gibi Hamilton'da iWatch'un iPhone ve iPad gibi cihazlara bağımlı olacağını düşünüyor ve bağlantının büyük bir ihtimalle Bluetooth üzerinden olacağını söylüyor.

Ben her ne kadar Apple'ın iWatch üzerinde kullanıcıların doğrudan internet üzerinde dolaşabilecekleri bir sistem geliştireceğini düşünüyor olsam da, Hamilton'ın konsept tasarımı üzerinde böyle bir durum söz konusu değil.

Hala merak konusu olan ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan iWatch için konsept tasarımlar gelmeye devam ediyor. Bakalım orijinal cihazı ne zaman görebileceğiz?

YORUMLAR